بازگشت مجدد قیمت اوراق مسکن به کانال 80 هزار تومان!

۱۳۹۵/۲/۱۷ جمعه
(0)
(0)
بازگشت مجدد قیمت اوراق مسکن به کانال 80 هزار تومان!
بازگشت مجدد قیمت اوراق مسکن به کانال 80 هزار تومان!
به گزارش کافه خونه، قیمت اوراق تسهیلات مسکن در این هفته روند صعودی را طی کرد. قیمت اوراق در ابتدای هفته تا 69 هزار تومان کاهش یافته بود که عمدتا مربوط به اوراق "تسه 9407" به قبل یعنی اوراق تسهیلات مسکن با تاریخ انقضای مهر ماه 94 به قبل بود اما هر چه به تاریخ انقضای مهر ماه برای اوراق نزدیک‌تر می‌شد، قیمت آنها افزایش می‌یافت و تا 73 هزار تومان هم می‌رسید. بر این اساس در ابتدای این هفته نرخ خرید و فروش اوراق تسهیلات مسکن در فرابورس در کانال 70 هزار تومانی مانده بود.

همچنین قیمت این اوراق در طول هفته به مرور افزایش یافته بود که در روز سه‌شنبه به 76 و 77 هزار تومان رسیده بود و چهارشنبه وارد کانال 80 هزار تومان به ازای هر برگه 500 هزار تومانی حق تقدم تسهیلات مسکن شد.

اما قیمت اوراق در طی هفته روند صعودی داشت که سبب شد در پایان هفته (چهارشنبه) به 77 هزار تومان برسد که در باره اوارق "تسه 9408" به بعد تا 80 هزار تومان افزایش یافت. اکنون اوراق تسهیلات مسکن در بازه 78 تا 81 هزار تومان در نوسان است که انتظار می‌رود با توجه به افزایش امید برای بهبود بازار مسکن و افزایش معاملات، قیمت اوراق تسهیلات مسکن در هفته آینده در همین کانال نسبتا ثابت 80 هزار تومانی باقی بماند.

از آبان ماه 94 تسهیلات مسکن از 35 میلون تومان به 60 میلیون تومان برای فرد متقاضی و 100 میلیون تومان برای زوجین متقضای دریافت تسهیلات مسکن افزایش یافت که به رشد قیمت اوراق تسهیلات مسکن در فرابورس انجامید./وزارت راه و شهرسازی

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
طراحی شده توسط شرکت طراحی سایت و سایت ساز آنلاین یوتاب - فروشگاه ساز اینترنتیطراحی شده توسط شرکت طراحی سایت و سایت ساز آنلاین یوتاب - فروشگاه ساز اینترنتی