هفدهم شهریور ماه، رونمایی از "آیفون 7 "

۱۳۹۵/۵/۲۳ شنبه
(0)
(0)
هفدهم شهریور ماه، رونمایی از "آیفون 7 "
هفدهم شهریور ماه، رونمایی از
به گزارش کافه خونه، برخی از گزارش ها حاکی از آن است ، اپل قصد دارد در تاریخ 7 سپتامبر ( 17شهریور ماه) از آیفون جدید با عنوان آیفون 7 رونمایی کند. بر اساس گزارش سایت بلومبرگ شرکت اپل در سال‌های گذشته آیفون‌های 6S را در روزهای 9 سپتامبر2015  (18  شهریور 1394) معرفی کرد و تاریخ 7 سپتامبر هم میتواند تاریخ قطعی رونمایی باشد.
 
آیفون 7 جک 3٫5 میلی‌متری خروجی صدا ندارد و به‌جای آن بلندگوی دوم قرار گرفته است. و نیز دکمه هوم نیز به صورت لمسی در آمده است همچنین مدل پلاس آن هم دوربین دوتایی خواهد داشت.
 اپل همچنین در کنار معرفی آیفون 7 از مدل تازه‌ی مک‌بوک پرو هم رونمایی می‌کند.

تا کنون شایعات درباره‌ی آیفون 7 و مک‌بوک پروهای جدیدبسیار متنوع است. از جمله مک‌بوک پروهای جدید دارای تاچ‌پد‌های متفاوتی خواهند بود. در مورد آیفون 7 هم در کنار ویژگی های جذاب ،در حالی که فکر می‌کردیم سه مدل آیفون جدید راهی بازار می‌شوند،  مشخص شد که روند تولید مدل Pro آن متوقف شده است.

البته برخی نیز میگفتند که در کنفرانس امسال نسل جدید اپل واچ هم معرفی خواهد شد.
به هر حال  تنها چند هفته تا معرفی محصولات جدید اپل فاصله داریم و امیدواریم که  محصولات  اپل توقعات را برآورده کند.

نکته جالب توجه آن است که اگر تاریخ دقیق و قطعی رونمایی از محصولات جدید اپل 7 سپتامبر باشد دقیقا همزمان با رونمایی از محصول پرطرفدار شرکت سونی یعنی پلی استیشن 4 خواهد بود./بلومبرگ، اینگجت

 
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
طراحی شده توسط شرکت طراحی سایت و سایت ساز آنلاین یوتاب - فروشگاه ساز اینترنتیطراحی شده توسط شرکت طراحی سایت و سایت ساز آنلاین یوتاب - فروشگاه ساز اینترنتی