تمام زنانی که مدعی‌اند ترامپ به آنان تعرض کرده +تصاویر

۱۳۹۵/۸/۶ پنج شنبه
(0)
(0)
تمام زنانی که مدعی‌اند ترامپ به آنان تعرض کرده +تصاویر
تمام زنانی که مدعی‌اند ترامپ به آنان تعرض کرده +تصاویر
به گزارش کافه خونه؛ نخستین همسر ترامپ مدعی شده که از سوی او پس از یک حمله خشونت‌بار مورد تعرض قرار گرفته است. به گفته سایت «دیلی بیست» او در یک مستند این ادعا را مطرح کرده است. البته پس از آغاز کارزار ترامپ ایوانا از ادعایش دوری کرد و دیگر به آن نپرداخت.
همزمان با آن که جو بایدن حرف‌های ترامپ درباره خودش را منزجرکننده خواند، خوب است نگاهی داشته باشیم به تمام زنانی که دونالد ترامپ را به سوء‌استفاده و آزار و اذیت جنسی علیه خودشان متهم کردند. 
 
تمام زنانی که مدعی‌اند ترامپ به آنان تعرض کرده است+تصاویر
 
1-جسیکا لیدز، 1980 
 
او زنی 74 ساله است و پیشتر در کار تجاری و بازرگانی بوده است و در منهتن زندگی می‌کند. او اخیرا به روزنامه «نیویورک تایمز» گفته است که از سوی ترامپ مورد تعرض جنسی در طول یک پرواز قرار گرفته است آن هم زمانی که 38 سال داشته است. او توضیح داد که چگونه در کنار ترامپ در بخش فرست کلس نشسته بود و نامزد جمهوریخواهان او را مورد آزار و اذیت جنسی قرار داده بود. این زن دست‌های ترامپ را به اختاپوس تشبیه کرده است. 
 
2-ایوانا ترامپ، 1989 
 
نخستین همسر ترامپ مدعی شده که از سوی او پس از یک حمله خشونت‌بار مورد تعرض قرار گرفته است. به گفته سایت «دیلی بیست» او در یک مستند این ادعا را مطرح کرده است. البته پس از آغاز کارزار ترامپ ایوانا از ادعایش دوری کرد و دیگر به آن نپرداخت. 
 
3-کریستین اندرسون، اوایل دهه 90 میلادی
 
کریستین اندرسون در حال حاضر 46 ساله است و می‌گوید که این اتفاق سال‌ها پیش افتاده است. او در مصاحبه با روزنامه «واشنگتن پست» این موضوع را مطرح کرده است و می‌گوید که این حادثه در اوایل دهه 90 میلادی  زمانی که او در اوایل بیست سالگی بود و به شغل مدلینگ علاقه داشت روی داد. 
 
4-جیل هارث، 1993 
 
جیل هارث آرایشگر هنرمندان می‌گوید که ترامپ تلاش کرده بود در سال 1993 میلادی به او تجاوز کند. او در گفت‌وگو با روزنامه «گاردین» گفته که این حادثه در جریان دیدار او از قصر ترامپ در ژانویه آن سال روی داده است. 
 
5-وندلا کیرسبوم، 1993 
 
او که پیشتر یک مدل بوده است در مصاحبه اختصاصی با دیلی‌میل اظهار کرد که دونالد ترامپ زمانی که در کنارش نشسته بود آن هم در ضیافتی در کاخ سفید دائما درباره زنان صحبت می‌کرده است. این مدل که اکنون 49 سال دارد گفته است: «تمام چیزهایی که ترامپ می‌گفت مبتذل بودند. من دیگر نمی‌توانستم تمام شب به حرف‌های مهمل او گوش دهم و به او گفتم که می‌توانم به جای دیگری  بروم.»
 
6-لیزا بوین، 996 
 
او مدیرعامل یک شرکت مواد غذایی بوده و مدعی است که در تابستان سال 1996 میلادی صحنه‌ای را دیده که در آن ترامپ در حال آزار و اذیت زنان در یک رستوران بوده است. او می‌گوید این توهین‌آمیز ترین صحنه‌هایی بود که او دیده بود. او در گفت‌وگو با هافینگتون پست این موضوع  را مطرح کرده بود. او گفته است که به همراه دوستش برای مهمانی ترامپ در منهتن دعوت شده بود. 
 
7-چهار نوجوان دختر شایسته امریکایی، 1997 
 
ماریا بیلادو و سه نفر دیگر در گفت‌وگو با سایت «بازفید» مدعی شده‌ند که ترامپ در حالی که آنان برهنه بودند پیش از مراسم وارد اتاق شده است. او می‌گوید به یاد داشت که به سرعت لباس خود را پوشید و گفت اوه خدای من یک مرد اینجاست. ترامپ در آن زمان گفته است نگران نباشید خانم‌ها من پیشتر همه این‌ها را دیده‌ام. 
 
8-تمپل تاگارت از نامزدهای پیشین در رقابت دختر شایسته، 1997 
 
او که دختر شایسته پیشین یوتا بوده است اوایل امسال در مصاحبه با نیویورک تایمز مدعی شد که ترامپ او را زمانی که در مراسم مجللی حضور داشتند بوسیده است. او گفته است که این رفتار ترامپ به‌غایت نامناسب و جلف بوده است. 
 
9-کتی هلر، 1997 
 
کتی هلر اکنون 63 ساله است و مدعی شده است که ترامپ او را بدون اجازه در سال 1997 میلادی بوسیده است؛ زمانی که او در باشگاهی در فلوریدا در روز مادر شرکت کرده بود. او به گاردین گفته است: «در آن زمان دست من را کشید و من را بوسید». او می‌گوید که ترامپ عظیم‌الجثه و قوی بود. ترامپ این اتهام را رد کرده و طرح آن را با انگیزه انتقام‌گیری شخصی دانسته است و آن را در ارتباط با پرداخت حق عضویت خانواده‌اش در آن باشگاه خانوادگی قلمداد کرده است. 
 
تمام زنانی که مدعی‌اند ترامپ به آنان تعرض کرده است+تصاویر
 
10-بریجت سالیوان، دختر شایسته امریکایی، 2000 
 
او در مصاحبه‌ای با سایت «بازفید» گفته است که ترامپ وارد اتاقی شد که در آنجا همه زنان برهنه بودند. ترامپ گفته بود که تنها می‌خواستم کمی شما را در آغوش بکشم. 
 
11-تاشا دیکسن، دختر شایسته، 2001 
 
او به سی بی اس اوایل امسال گفته بود که اتفاقی مشابهی روی داد و زمانی که او نیمه برهنه بود ترامپ وارد اتاق شده بود. 
 
12-میندی مک گیلیوری، 2003
 
او به روزنامه «پالم بیچ پست» گفته است که زمانی که 23 ساله بود دونالد او را مورد آزار و اذیت جنسی قرار داده است. 
 
13-لیندسی لوهان، 2004
 
در آن سال ترامپ در یک برنامه تلویزیونی درباره احساس‌اش به لیندسی لوهان بازیگر امریکایی گفت که در آن زمان یک نوجوان کم سن و سال بود و از علاقه خود به همخوابگی با او گفت. در آن زمان لوهان 18 ساله و ترامپ 58 ساله بود.
 
14-راشل کروکز، 2005 
 
او دختری 22 ساله بود که به عنوان منشی در شرکت املاک و مستغلات در برج ترامپ در منهتن کار می‌کرد. او می‌گوید که در سال 2005 میلادی ترامپ بدون اجازه او را در آسانسور بوسیده است. او در مصاحبه با نیویورک تایمز می‌گوید که هنوز هم از این موضوع ناراحت است. او می‌گوید این حادثه پس از احوالپرسی او با ترامپ و دست دادن با او روی داد و ترامپ مانع از خروج او از آسانسور شد. 
 
15-ناتاشا استونیوف،‌2005 
 
او می‌گوید که که دونالد او را به اتاقی برده است و در اتاق با او تنها بوده است. وی اشاره می‌کند که حرکات مبتذلی را به اجبار با او انجام داده است. 
 
16-سامر زوروس، 2007 
 
او می‌گوید که ترامپ به زور او را در هتلی در بورلی هیلز بوسیده بود. او مدعی است که او در اتاق ترامپ بوسیده شده است. او مدعی است که در آن سال درباره فرصت‌های شغلی و کاری با ترامپ صحبت می‌کرد اما ترامپ چندین‌بار او را بوسیده است. او با اشک ریختن در کنفرانسی خبری گفته بود شما حق ندارید به یک زن صرفا به دلیل ستاره‌بودن به دیده یک ابژه جنسی نگاه کنید. 
 
17-کاساندرا سیرلس، دختر شایسته، 2013 
 
سیرلس که دختر شایسته واشنگتن در سال 2013 میلادی بوده است می‌گوید ترامپ سعی کرده بود او را تحریک کند. او می‌گوید او با زنان مانند یک گاو رفتار می‌کرد./آفتاب نیوز 
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
طراحی شده توسط شرکت طراحی سایت و سایت ساز آنلاین یوتاب - فروشگاه ساز اینترنتیطراحی شده توسط شرکت طراحی سایت و سایت ساز آنلاین یوتاب - فروشگاه ساز اینترنتی