کاظم رضای: شهر پیشرو را خواهیم ساخت

۱۳۹۶/۲/۲۵ دوشنبه
(0)
(0)
کاظم رضای: شهر پیشرو را خواهیم ساخت
کاظم رضای: شهر پیشرو را خواهیم ساخت
به گزارش خبرنگار کافه خونه، کاظم رضایی یکی از کاندید های شورای شهر تهران است که علارقم معلولیتی که دارد توانسته به سطح علمی و پژوهشی والایی دست یابد در جمع جامعه معلولان گفت: بیست سال تجربه و تحقیقات من نشان داده که مهمترین عامل معلولییت ناشی از مدیریت اشتباه است.
وی ادامه داد: مدیریت کارشناسانه باید برای قشر معلول توجه بیشتری قائل شود و پزشکان متخصص را در راستای پیشگیری از رشد معلولیت در جامعه به کار گیرد تا جلوی این معضل گرفته شود.
کاظمی اذعان کرد: معلولان حقی به گردن دولت دارند که تاکنون به حقوق آنها رسیدگی و توجه نشده و این در حالی است که بسیاری از معلولیت ها به دلیل اشتباهات مدیران ایجاد شده است.
به گفته وی، علاوه بر تفاوت های اجتماعی میان افراد سالم با معلول متاسفانه به حقوق شهروندی معلولان توجهی نمی شود و به انتظارات آنها پاسخی داده نمی شود.
وی افزون بر دیه مالی ستاندن دیه معنویی را هم حائز اهمیت دانست و گفت: خسارت معنویی باید در جامعه رواج پیدا کند تا اگر حادثه ایی باعث معلولیت فرد شد جبران خسارتهای روحیه شخص آسیب دیده را ترمیم کند.
وی تصریح کرد: بسیاری از آسیب دیدگی ها به علت بی اطلاعی به وجود می آید که خود نشان دهنده نیاز جامعه به شبکه آموزشی است.
وی گفت: اتفاقی که در پلاسکو پیش آمد دیگر نباید تکرار شود. لیست به تنهایی قابل اعتماد نیست و برای رای دهی باید جزء به جزء افراد را مورد مطالعه و تحقیق قرار دهیم.
وی افزود: پل های عابر پیاده که از آن به خوبی استقبال نشده می توان به آنها رونق داد تا هم به خودی خود درآمدزا و هم محافظ سلامت مردم شود.
این کاندید شورای شهر در پایان کد انتخاباتی خود را 5291 اعلام کرد و به حاضران وعده داد که اگر به او رای دهند شاهد شهری پیشرو خواهند بود.

 
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
طراحی شده توسط شرکت طراحی سایت و سایت ساز آنلاین یوتاب - فروشگاه ساز اینترنتیطراحی شده توسط شرکت طراحی سایت و سایت ساز آنلاین یوتاب - فروشگاه ساز اینترنتی